KONST / Litografier / Färglitografi 12894250
nr 1289 4250
Färglitografi
Räv. Signerad, numrerad HC 45/50. Motivet: 32x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:25:40
100 kr
150 kr
250 kr